KORVPALLILEHT
Hõlmab põhiliselt Märjamaaga seotud korvpalliinfot, lisaks meiega koostööd tegeva Kohila SK ja Rapla KK tegemisi ja pisut ka Märjamaa Gümnaasiumi spordiinfi
 

Toeta noori korvpallureid

45:31

detsember 2016
EYBL u15
 
   U16 I divisjon     VKK     U14 I divisjon                U18 I divisjon

 

 
Palju õnne!
Detsember 2016
  • 03.Kaspar Sale 19
    03.Kristofer Alex Jeanty 12
    04.Rait Tilk 24
    04.Elvis Toomistu 15
    07.Klen Valting 30
    09.Luiselota Pernits 10
    21. Kairo Raidmets 15
    22.Taavi Toimetaja 15
    27.Rivo Jansen 44
    27.Karmen Maripuu 11
    29.Aivar Lokkota 37
    29.Aleksander Peetsalu 12
     
  • korvpall Märjamaal
    arhiiv
    2015 sõnas/pildis
    2014 a.kokkuvõte
    2013 sõnas/pildis
    2012 sõnas/pildis
    valla mv 2016
    treeningute ajad
    MG koss läbi aegade
    MG jalka läbi aegade
    MSK XII sügisturniir
    MSK XIII sügisturniir
    Valla mv ajalugu
    kasulikku
    videonurk
    kooliolümpia ajalugu
    Kasulikud webilehed
    Kunda RSK webileht
     
    Meeste Amatöörliiga
    EYBL
    kalle.kollin@mail.ee
    Viimati täiendati20.11.2016 10:06

     

    03.12 BC Raplamaa U16 esimene meeskond suutis vaatamata hõredatele ridadele võita kodusaalis KK Tallinna meeskonna tulemusega 95:63. Punktid: Johannes Kirsipuu 33, Jan M Ratas 17, Drevor A Rudnevs 12, Robi Vanem 11; Kairo Raidmets 9, Andres Petjärv 6, Rando Kristal 4, Marten Pohla 4.

    02.12 EMV I liigas kaotas Kohila Sk/Telia/Webware võõrsil Tamsalus Los Toros/Viru Haigal meeskonnale tulemusega 63:86

     
    Lähiaja üritused
     
    12.11-27.12
     
     
    L.03.12 Sadolini SH EMV kell 11.00 BC Raplamaa I vs KK Tallinn
    L.10.12  Pauluse SH EMV kell 12.00 KK Paulus vs BC Raplamaa I
    L.14.01 Rapla KK EMV kell 11.00 BC Raplamaa vs KK Viimsi/Kesklinna KK I
    L.04.02Rapla Sadolini Sh EMV kell 11.00 BC Raplamaa I vs KK Viimsi/Kesklinna KK I
    L.11.02 Rakvere Rahu Hall EMV kell 12.00 BC Tarvas/Rakvere Sk I vs BC Raplamaa I
    L.18.02 Rapla Sadolini Sh EMV kell 12.00 BC Raplamaa I vs BC Tartu I
    P.19.02 Keila TervisekeskusEMV kell 15.30 Keila KK vs BC  Raplamaa I
     L.11.03 Tln Õismäe Vene Lütseum EMV kell 11.30 KK Tallinn vs BC Raplamaa I
    L.01.04 Rapla KK EMV kell 13.00 Bc Raplamaa vs KK Paulus
     
    L.10.12 Saku KK EMV kell 11.00 Saku KK vs BC Raplamaa II
    kell 15.15 BC Raplamaa II vs KK Rae Koss/Rae Sk
     
    L.14.01 Randvere Kool EMV kell 12.00 BC Raplamaa II vs KKViimsi/Kesklinna KK III ; kell 14.00 BC Raplamaa vs KK Pärnu
     
    L.04.03 Jüri SH EMV kell 10.00 KK Rae Koss/Rae SK vs BC Raplamaa II
    kell 14.30 BC Raplamaa II vs Saku KK
     
    L.11.03 Pärnus EMV BC Raplamaa II vs KK Pärnu ja BC Raplamaa II vs KK Viimsi/Kesklinna KK III
     
     
     
     
     
     
     

     

     
     
     
     
     
     

    Kalle Kollin on webmaster